• Tvoríme pre radosť

• Dňa 25.4.2023 sa študenti prvého a druhého ročníka odboru Obchodný pracovník zúčastnili súťaže „Tvoríme pre radosť“, kde ukázali svoju zručnosť a kreativitu. Súťažilo sa v dvoch kategóriách – darčekové balenie a darčekové balenie fliaš. Všetci študenti podali úžasný výkon a vybrať tých najlepších nebolo jednoduché. Všetkým víťazom ešte raz blahoželáme.

• Ocenenie za pedagogickú prácu.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Ocenenie za pedagogickú prácu. .

Dňa 28.3.2023 bola ocenená Cenou Jána Amosa  Komenskeho Ing. Ľubica Janotová. Cenu jej udelilo Mestom Krupina  za dlhoročnú pedagogickú prácu.  Dňa 4.4.2023 bol za svoju dlhoročnú pedagogickú prácu, ocenený učiteľ strojárskych odborných predmetov Ing. Ján Chovanec. Ocenenie v mene zriaďovateľa odovzdával, predseda BBSK Mgr. Ondrej Lunter . Miesto oceňovania Synagóga Lučenec. Blahoželáme naším kolegom.

• Výzva „Ukáž svoju fľašu“

• V mesiaci marec 2023 sa žiaci študijného odboru podnikateľ pre rozvoj vidieka zapojili do výzvy „Ukáž svoju fľašu“. Žiaci mali priniesť do školy svoju obľúbenú opakovane použiteľnú fľašu na nápoje. Cieľom výzvy bolo poukázať na opakované používanie fliaš a nie ich jednorazové použitie. Aj týmto spôsobom vieme obmedziť používanie plastových fliaš.

Keďže v mesiaci marec sme si pripomínali Svetový deň vody, tak práve v tento deň 22.03.2023, sa žiaci a aj učitelia rozhodli výzvu splniť. Doniesli si do školy fľaše, ktoré ich spolužiačka Danielka Szabová odfotila a následne z nich vytvorila koláž. Spoločne sme si uvedomili, že každá kvapka vody je vzácna a mali by sme robiť všetko pre to, aby sme ju chránili pred znečistením a šetrili ňou. Ďakujeme všetkým zapojeným žiakom aj učiteľom.

Túto akciu sme realizovali cez výzvu „Zatoč s odpadom“.